MÖBLER / Bord / Skrivbord 12645213
nr 1264 5213
Skrivbord
sent 1800-tal. Bredd: 112, djup: 61 hy. 73 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:49:48
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr